+90 212 248 88 88

Sadakat Programı Yönetimi Yazılımı (Loyalty)

Müşterilerinize satın aldıkları ürün ve hizmetler için sadakat yönetim programı ile çeşitli hediyeler vererek sürekli sizden alışveriş yapmasını sağlayabilirsiniz. Bunun için sadakat yönetim yazılımı ile müşterilerinizin satın aldıkları ürün ve hizmetler için puan tanımlamayası yapıp, alışveriş siteniz aracılığı ile de bu puanların kullanılmasını sağlayan bir sisteme sahip olabilirsiniz.

Webizm Interactive, puan yönetim yazılımından, puanların harcanacağı alışveriş sitesine kadar tasarım, yazılım ve danışmanlık alanında profesyonel ve anahtar teslim çözümler sunar. Sektörde yer alan yüksek ölçekli işlem kapasitesine sahip kurumlarla çalışıp, bu kurumların sadakat yönetimini organize eder. Tüm süreçlerde yer alarak sadakat yönetimi yazılımı ile ilgili sürekli iyileştirmelerde bulunur. Sadakat yönetimi yazılımı ilk bakışta tek modelde çalışıyor gibi görülse de sektörlere göre altyapısında önemli değişiklikleri mevcuttur. Sadakat yönetimi yazılımınızı dilerseniz kurum içinde kullandığınız CRM/Otomasyon sistemleriniz ile de entegre ederek, müşterilerinizin otomatik olarak sistemlere giriş yapıp gerçekleştirmek istedikleri işlemleri kolayca yapmasını sağlayabiliriz. Bunun için kurum içi otomasyon sistemlerinize bilinen tüm web servis yolları ile bağlantı kurabiliriz. LDAP, RESTFUL vb. 

Müşterileriniz için sadakat yönetimi sistemi (loyalty) ihtiyaçlarınız için 0212 248 88 88 numaralı telefondan bizimle iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

SON PROJE

Ne Dediler

Hem arkadaşça yaklaşarak güven veren hem de işini profesyonel olarak yapan, ender bulunan bir ajans.

Köksal Atik (CEO)
http://www.dersville.com

WEB BÜLTEN

İnternet teknolojileri alanında güncel haber ve kampanyaların e-posta adresinize gelmesini ister misiniz?

E-posta adresinizi spam amaçlı kullanmayacağımıza söz veriyoruz.

TWITTER
BİZE ULAŞIN
  • Adres: Selahattin Pınar Cad.
    Kemer İş Hanı No:15/7
    Mecidiyeköy / İSTANBUL
  • Telefon: +90 212 248 88 88
  • Faks: +90 212 248 88 88 (135)
  • Email: [email protected]
HIZLI İLETİŞİM

© 1999 - 2023 Webizm.com | Tüm hakları saklıdır.