+90 212 248 88 88

E-ticaret Özellikler

Harika özelliklerle donatılmış bir e-ticaret sitesine sahip olarak müşterlerinize keyifle alışveriş yapacağı bir mağaza sunun.

ÖZELLİKLER

E-ticaret ürünümüzde yer alan
harika özellikler.

ANALİZ VE RAPORLAMA

Yönetim Panelinden Rapor Görüntüleme, Terk edilen Alışveriş Sepeti Raporu, Toplam Sipariş Sayısı ve Tutarına Göre En İyi Müşterilerin Raporu.

ÜRÜNLER

Ürünlere sınırsız sayıda resim ekleyebilme, Zoom özelliği ile ürün resimlerini yakınlaştırabilme, Ürüne özel ürün niteliği (renk, beden, ...) belirleyebilme.

KATALOG YÖNETİMİ

Kataloğu Toplu İçe/Dışa Aktarma (Yedek Alma ), Google Base Entegrasyonu, Gelişmiş Fiyatlandırma Kuralları ve Özel Fiyat desteği (bkz. pazarlama araçları).

KATALOG SUNUMU

Katmanlı / Çok yönlü navigasyon ile kategorilerde ürün filtreleme, Ürün karşılaştırmaları, Kategoriye özel açılış sayfaları oluşturabilme.

MÜŞTERİ HESAPLARI

Hesap üzerinden tekrar sipariş verebilme, Adres defteri, sınırsız adres tanımlama, Aklımdakiler listesi ve listeye not ekleme.

SİPARİŞLER

Yönetici panelinden sipariş görüntüleme, düzeltme, oluşturma ve tamamlama, Sipariş başına bir ya da birden fazla fatura, teslimat ve kredi hatırlatması oluşturma, Fatura ve paket bilgilerini (irsaliye) yazdırma.

ÖDEME

Banka havalesi, posta çeki ve kredi kartı ile ödeme yapabilme, Kredi kartına taksit seçeneği, Üye olmadan ödeme yapabilme.

KARGO

Sipariş başına sabit kargo ücreti, Ürün başına sabit kargo ücreti, Tek sipariş ile birden fazla adrese gönderim.

ARAMA MOTORU OPTİMİZAYONU

0 Arama Motoru Optimizasyonu, Popüler aramalara özel sayfalar, Her sayfaya özel META bilgiler tanımlayabilme, Arama motoru dostu sayfa bağlantıları.

ULUSLARARASI

Çoklu dil desteği, Çoklu para birimi desteği.

PAZARLAMA

Müşteri Grubuna özel fiyatlandırma ve gruba özel katmanlı fiyatlandırma, Katalog için Kampanya Fiyatlandırması, Miktar indirimleri için paket fiyatlandırma.

SİSTEM

Tek Yönetim Paneli üzerinden birden çok web sitesi ve mağazanın kontrolü, Yönetici İzinleri Sistemi – Göreve göre kullanıcı ekleme, A/B Ayırım Testi ve Çok Değişkenli Test Uygulamala.

Gelişmiş özelliklere sahip bir e-ticaret sitesine sahip olmak için bize ulaşın.

İletişime Geç

WEB BÜLTEN

İnternet teknolojileri alanında güncel haber ve kampanyaların e-posta adresinize gelmesini ister misiniz?

E-posta adresinizi spam amaçlı kullanmayacağımıza söz veriyoruz.

TWITTER
BİZE ULAŞIN
  • Adres: Selahattin Pınar Cad.
    Kemer İş Hanı No:15/7
    Mecidiyeköy / İSTANBUL
  • Telefon: +90 212 248 88 88
  • Faks: +90 212 248 88 88 (135)
  • Email: [email protected]
HIZLI İLETİŞİM

© 1999 - 2024 Webizm.com | Tüm hakları saklıdır.