+90 212 248 88 88

Wordpress WooCommerce Yapıkredi Bankası Ortak Ödeme Sanal Pos Kurulumu

Wordpress sistemlerinize yapı kredi bankası ve diğer bankalar için normal ve 3d olarak sanal pos kurulumu hizmeti veriyoruz. Wordpress WooCommerce e-ticaret sisteminiz için yapıkredi bankası sanal pos kurulumu anahtar teslim olarak gerçekleştirilip teslim edilmektedir. 

Wordpress WooCommerce alışveriş siteniz için yapıkredi bankası sanal pos başvurunuzu yaptıysanız bizimle iletişime geçerek sanal pos kurulumunuzu hızlı ve zahmetsizce tamamlamamızı sağlayabilirsiniz. WooCommerce yapıkredi bankası sanal pos kurulumunuz için ftp bilgilerinizi ve yapıkredi bankası sanal pos biriminden gönderilen kullanıcı bilgilerini temin etmiş olmanız gerekmektedir. Bu bilgileri ileterek sanal pos kurulumunuzu kolayca tamamlamamızı sağlayabilirsiniz.

Wordpress WooCommerce yapıkredi bankası sanal pos kurulumu tamamlandıktan sonra 1 yıl boyunca firmamız tarafından garanti altındadır. Bu süre içerisinde Wordpress WooCommerce yapıkredi bankası sanal pos ile ilgili her türlü bilgi ve desteği ücretsiz olarak alabilirsiniz.

Wordpress WooCommerce yapıkredi bankası sanal pos kurulumu için 0212 248 88 88 numaramızı hemen arayabilirsiniz.

WEB BÜLTEN

İnternet teknolojileri alanında güncel haber ve kampanyaların e-posta adresinize gelmesini ister misiniz?

E-posta adresinizi spam amaçlı kullanmayacağımıza söz veriyoruz.

TWITTER
BİZE ULAŞIN
  • Adres: Selahattin Pınar Cad.
    Kemer İş Hanı No:15/7
    Mecidiyeköy / İSTANBUL
  • Telefon: +90 212 248 88 88
  • Faks: +90 212 248 88 88 (135)
  • Email: [email protected]
HIZLI İLETİŞİM

© 1999 - 2024 Webizm.com | Tüm hakları saklıdır.