+90 212 248 88 88

Adwords Yönetiminde Kalite Puanının Önemi

Web siteniz için internet üzerinde reklam veriyorsanız mutlaka Google Adwords kullanıyorsunuzdur. Peki Google Adwords reklamlarınızı doğru yönetebiliyor musunuz?

Google Adwords, herkesin kayıt olup, reklam oluşturabileceği bir platform olmakla birlikte, doğru yapılandırılmayan hesaplar için zarara dönüşecek bir reklam platformudur. Google Adwords platformuna reklam vererek müthiş dönüşler alabilecek olmanızın yanında hiçbir müşterinin size dönüş yapmaması da muhtemel bir durumdur.

Peki reklamlarınızı nasıl doğru yönettiğinizden emin olacaksınız? Cevabı çok basit. Google Adwords reklamlarınız için maksimum oranda fayda sağladığınızdan emin olabilmeniz için anahtar kelimelerinizin kalite puanlarını kontrol etmeniz gerekmektedir. Kalite puanınız 8 ve üzeri ise doğru yolda ilerliyorsunuz demektir. Bu oranın altında ise fazla para ödediğinizi bilmenizi isteriz.

Kalite puanlarınızın yükselmesi yalnızca doğru reklam oluşturmakla belirlenmemektedir. Aynı zamanda ilişkili olduğu web sayfasının da reklama uygun formatta olması gerekmektedir. İki taraflı bilginin örtüştüğü bir reklam yönetimi ile maksimum oranda dönüş alabilirsiniz.

Google Adwords reklamlarınızın yönetimi için bizden profesyonel olarak hizmet alabilirsiniz. Bunun için sitemizin altında yer alan veya iletişim sayfamızdaki iletişim kanallarımızı kullanarak bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir.

SON PROJE

Ne Dediler

Hem arkadaşça yaklaşarak güven veren hem de işini profesyonel olarak yapan, ender bulunan bir ajans.

Köksal Atik (CEO)
http://www.dersville.com

WEB BÜLTEN

İnternet teknolojileri alanında güncel haber ve kampanyaların e-posta adresinize gelmesini ister misiniz?

E-posta adresinizi spam amaçlı kullanmayacağımıza söz veriyoruz.

TWITTER
BİZE ULAŞIN
  • Adres: Selahattin Pınar Cad.
    Kemer İş Hanı No:15/7
    Mecidiyeköy / İSTANBUL
  • Telefon: +90 212 248 88 88
  • Faks: +90 212 248 88 88 (135)
  • Email: [email protected]
HIZLI İLETİŞİM

© 1999 - 2024 Webizm.com | Tüm hakları saklıdır.