+90 212 248 88 88

Web Siteniz Bulut Sunucularda Hızlansın

Web sitenizin kaynak kodlarında veya hosting paketinde değişiklik yapmadan. Sadece nameserver bilgilerinizi değiştirerek on kat daha hızlı ve güvenlik bir web sitesine sahip olabileceğinizi biliyor muydunuz?

Webizm.com'dan bulut sunucu (cloud server) desteği alarak web sitenizin en az on kat daha hızlı bir biçimde açılmasını sağlayın. Dünyanın her yerinde bulunan sunucular vasıtası ile gerçekleşen bu hizmet, web sitenize giriş yapmaya çalışan kişiye en yakın sunucudan hizmet verme ilkesi ile çalışmaktadır. Böylece kullanıcınız en yakın sunucu ile iletişime geçerek dosyalarınıza daha hızlı erişim sağlamaktadır.

Bulut sunucu (cloud server) kullanarak güvenliğinizi maksimum düzeye çıkartabileceğinizi biliyor muydunuz? Dünyanın her yerinde bulunan bu sunuculardan web sitenize erişim sağlanacağı için kullandığınız bulut sunucunun güvenliğinden yararlanmış oluyorsunuz. Web sitenize saldırı yapıldığında bulut sunucuya saldırı yapılmış olduğundan yüksek standartlardaki güvenlik önlemleri ile saldırıları en kısa süre içerisinde bastırıp, web sitenizin yayınında kesinti yaşanması engellenmiş oluyor.

Web sitenizi daha hızlı ve daha güvenli hale getirmek için hemen bir bulut sunucu hizmeti alın. Bulut sunucu hizmeti alarak kurulum, konfigürasyon ve bakım / onarım işleri ile biz ilgilenelim.

SON PROJE

Ne Dediler

Hem arkadaşça yaklaşarak güven veren hem de işini profesyonel olarak yapan, ender bulunan bir ajans.

Köksal Atik (CEO)
http://www.dersville.com

WEB BÜLTEN

İnternet teknolojileri alanında güncel haber ve kampanyaların e-posta adresinize gelmesini ister misiniz?

E-posta adresinizi spam amaçlı kullanmayacağımıza söz veriyoruz.

TWITTER
BİZE ULAŞIN
  • Adres: Selahattin Pınar Cad.
    Kemer İş Hanı No:15/7
    Mecidiyeköy / İSTANBUL
  • Telefon: +90 212 248 88 88
  • Faks: +90 212 248 88 88 (135)
  • Email: [email protected]
HIZLI İLETİŞİM

© 1999 - 2024 Webizm.com | Tüm hakları saklıdır.