+90 212 248 88 88

Mobil Web Sitesi

Webizm Interactive mobil web sitesi tasarım hizmetleri ile hali hazırda kullandığınız web sitesinin mobil uyumlu olması için mobil tasarım hizmetlerimizden yararlanabilir veya yeni bir mobil web tasarım hizmeti alabilirsiniz.

Mobil web tasarım hizmetini tek başına hayata geçirmemizi sağlayabileceğiniz gibi mobil uyumlu bir web tasarım hizmeti de alabilirsiniz.

Güncel teknolojileri en iyi şekilde kullanan Webizm Interactive mobil web tasarım çözümlerinde de lider çözümler üretmeye devam ediyor.

Webizm Interactive'den talep edeceğiniz mobil web tasarım hizmetleri yayına alındığında tüm tarayıcıcılar (browser) ile uyumlu bir biçimde çalışmaktadır. Mobil web sitenizi gezen kullanıcılar platform bağımsız olarak web sitenizi görüntüleyebilmektedir. Bu platformlar bilgisayar, tablet, cep telefonu ve diğer internet erişimi olan cihazlardır.

Geçmişte her cihaz ve tarayıcı ile ayrı ayrı tasarım çözümleri üretilirken bugün CSS3 teknolojisi ile tüm platformlarda kusursuz bir biçimde çalışan mobil web tasarım çözümleri üretebiliyoruz.

İhtiyacınız olan mobil web tasarım çözümü hakkında detaylı bilgi almak için buraya tıklayarak bizimle iletişim geçebilirsiniz.

SON PROJE

Ne Dediler

Hem arkadaşça yaklaşarak güven veren hem de işini profesyonel olarak yapan, ender bulunan bir ajans.

Köksal Atik (CEO)
http://www.dersville.com

WEB BÜLTEN

İnternet teknolojileri alanında güncel haber ve kampanyaların e-posta adresinize gelmesini ister misiniz?

E-posta adresinizi spam amaçlı kullanmayacağımıza söz veriyoruz.

TWITTER
BİZE ULAŞIN
  • Adres: Selahattin Pınar Cad.
    Kemer İş Hanı No:15/7
    Mecidiyeköy / İSTANBUL
  • Telefon: +90 212 248 88 88
  • Faks: +90 212 248 88 88 (135)
  • Email: [email protected]
HIZLI İLETİŞİM

© 1999 - 2024 Webizm.com | Tüm hakları saklıdır.